بلاگ آموزشی
اجاره دستگاه زردی نوزاد در یافت‌ آباد

اجاره دستگاه زردی نوزاد در یافت‌ آباد

اجاره دستگاه زردی نوزاد یکی از راحتترین وسریعترین درمان زردی نوزادان است . در گذشته این امکان به دلیل محدود بودن تعداد دستگاهها ، قیمت بالا برای والدین وجود نداشت فقط در صورت بستری نوزاد در بیمارستان امکان تکمیل دوره درمان بیماری وجود داشت این درحالی است که به دلیل شیردهی به نوزاد و مراقبت از او نیاز بود مادر با وجود مشکلات جسمی و روحی بعد از زایمان در بیمارستان بدون استراحت کافی و امکانات مناسب آنجا بماند . علاوه بر آن عفونتهای بیمارستانی میتوانست موجب آسیب جدی به مادر و نوزاد بشود . برخی از والدین برای از بین بردن این خطرات از روشهای غلطی از جمله به کار بردن لامپهای مهتابی در منزل و تغذیه نادرست مادر و شیردهی پس از آن به نوزاد استفاده می کردند . این درحالی است لامپهای مهتابی با وجود طول موجی مشابه دستگاه کارایی بالایی ندارند و میتوانند باعث سوختگی و مشکلات تنفسی به دلیل دمای بالا شوند . همچنین تغدیه نامناسب و غیر علمی عملا تاثیری در وضعیت نوزاد ندارد حتی ممکن است در صورت عدم درمان به موقع باعث آسیب جدی به مغز نوزاد شود. از این رو ثابت شده ترین روش علمی استفاده از دستگاه فتوتراپی است . امروزه مشکلات گذشته و محدودیت تعداد دستگاه ها وجود ندارد . والدین به راحتی با یک تماس میتوانند دستگاه را از مراکز معتبر اجاره کنند و در محیط آرام منزل و حضور در کنار خانواده علاوه بر جنبه های روحی آن از آسیب ها جلوگیری و نوزاد خود را درمان کنند.

زردی کلینیک این امکان را به شما می دهد که با سفارش و اجاره دستگاه های مدرن و پیشرفته زردی نوزاد و تحویل آنها در درب منزل از سایر امکانات از جمله مشاوره کارشناسان و همراهی والدین در کل دوره درمان استفاده کنید. پس از تحویل در بیست و چهار ساعت شبانه روزی تیم پزشکی ما آماده پاسخگویی سوالات پیش آمده مربوط به درمان و عملکرد دستگاه هستند یعنی والدین کودک از طریق تماس تلفنی با کارشناس و پزشک مربوطه تمام مسائل را درمیان خواهند گذاشت ، تمام این اقدامات جهت اسایش خاطر والدین فراهم شده از بابت اینکه کوچکترین نگرانی از روند درمان نوزادشان نداشته باشند و با خیالی اسوده در منزلشان تحت نظر تیم پزشکی ما نوزادشان را درمان کنند.

مراقبتهای لازم در دوره درمان :

  • نوزاد شما نباید بیش از ۳۰ دقیقه در معرض تب بالای ۱۰۰.۴ درجه فارنهایت (۳۸ درجه سانتیگراد) قرار گیرد .
  • شیردهی به دفعات انجام شود زیرا موجب دفع بیشتر و درمان سریعتر می شود .
  • دستگاه نباید به طور مداوم روشن باشد.
  • دمای اتاق را بین ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد نگه دارید.
  • حتما از چشم بند وپوشک برای نوزاد استفاده کنید.
  • هر دوساعت یکبار پوزیشن کودک را در دستگاه تغییر دهید.
  • نوزاد را به آرامی ماساژ دهید.
  • بیرون آوردن نوزاد قبل از دو ساعت از دستگاه چهار لامپ و قبل از ۹۰ دقیقه از دستگاه شش لامپ
  • در صورت مشاهده هر گونه علائم غیرطبیعی حتما با پزشک متخصص تماس بگیرید و پس از اتمام دوره مجدد برای انجام آزمایشات به پزشک نوزادتان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *